МЕНЮ САЙТУ

ОСВІТНІ РЕСУРСИ

...

Головна » Архів матеріалів

9 жовтня у Хорошеві відбулися зональні змагання з футзалу на Кубок Міністра оборони серед юнаків допризовної молоді, в яких взяли участь команди Хорошівського, Черняхівського та Ємільчинського районів.
Перемогу здобула команда Черняхівської гімназії, яка і буде брати участь у фінальних змаганнях, що відбудуться 13 жовтня у м. Житомир. Початок змагань о 10.00.

Переглядів: 316 | Додав: lenok | Дата: 2018-10-11 | Коментарі (0)

З метою популяризації футзалу та удосконалення фізичної підготовки допризовної молоді до служби у Збройних Силах України та інших військових формуваннях, утворених відповідно до законів України у правоохоронних органах, рятувальних та інших спеціальних службах 28 вересня в смт. Хорошів відділом освіти, молоді, спорту, культури і туризму райдержадміністрації спільно з Хорошівською районною федерацією футболу проведено районний етап  з футзалу серед допризовної молоді Кубку Міністра оборони України.
Внаслідок завзятих поєдинків перше місце зайняла Хорошівська гімназія, друге місце посіла Іршанська гімназія, ІІІ місце – Топорищенський НВК. Кращим бомбардиром змагань став Девід Недзельський (Хорошів) з 11-ма голами, кращим воротарем – Любомир Пулін (Топорище), а звання кращого гравця турніру виборов Денис Прут (Іршанськ).
Переможці отримали грамоти та призи від Хорошівської райдержадміністрації, районної ради та районної федерації футболу.

Переглядів: 308 | Додав: lenok | Дата: 2018-10-01 | Коментарі (0)

Відділ освіти, молоді, спорту, культури і туризму Хорошівської райдержадміністрації запрошує всіх бажаючих долучитися до проведення Акції у 2018 році.

Переглядів: 280 | Додав: lenok | Дата: 2018-09-14 | Коментарі (0)