Відділ освіти
Хорошівської селищної ради
Вітаємо на сайті відділу освіти Хорошівської селищної ради!
МЕНЮ САЙТУ
 
ОСВІТНІ РЕСУРСИ








 
...


 

 

Головна » Архів матеріалів

 День Європи — це свято Європейського Союзу, що відзначається як День Шумана, на честь міністра закордонних справ Франції Робера Шумана, який 9 травня 1950 року звернувся до лідерів європейських країн із пропозицією почати процес об’єднання Європи.

Основна ідея загальноєвропейського Дня – кожний мешканець континенту, незалежно від своєї національної належності і громадянства, має відчути себе вільним у “Європейському домі”.

У День Європи жителі України відзначають день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту. Для нашої держави  – це підтвердження єдності України та Європи не тільки за географічною ознакою, а і за духом, історією, спільними цінностями, адже український народ є невід’ємною частиною європейської цивілізації.

Головною метою відзначення в Україні Дня Європи є:

– формування позитивної громадської думки щодо євроінтеграційного курсу України;

– ознайомлення якомога ширшого кола громадськості з європейськими цінностями та традиціями;

– популяризація загального європейського культурного надбання серед громадськості, зокрема, молоді;

– залучення населення регіонів України до діяльності, пов’язаної з інтеграцією країни до ЄС.

З метою поглиблення знань учнів про Європу, формування європейського світогляду, сприяння поширенню знань про Європейський Союз, підвищення громадянської та політичної культури  рекомендуємо закладам освіти  відзначити День Європи та дистанційно організувати цікаві онлайн-заходи.

Переглядів: 215 | Додав: lenok | Дата: 2020-05-14 | Коментарі (0)

8 травня- День пам'яті та примирення. 9 травня-День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

 Друга світова війна стала найбільш кривавою і жорстокою в історії людства. Україна вшановує пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом.

Український народ зробив величезний внесок у перемогу над нацистами та союзниками гітлерівської Німеччини. Ми повинні пам’ятати і віддавати належну шану численним жертвам війни – військовополоненим, дітям війни, цивільним, які постраждали від окупації і бойових дій, що прокотилися через цілі міста і села. Війна – це не лише танки і гармати, війна – це життя мільйонів людей протягом років у надважких умовах.

Жодна країна не може претендувати на виняткову роль у перемозі над нацизмом. Перемога – це плід зусиль десятків держав та сотень народів.

День пам’яті та примирення та День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні символізує не тріумф переможців над переможеними, а має бути нагадуванням про страшну катастрофу і застереженням, що не можна розв’язувати будь-які міжнародні проблеми збройним шляхом, ультиматумом, агресією, анексією.

Історія нас вчить, що Український народ перемагає тоді, коли ми єдині, соборні, діємо разом і захищаємо те, що нам дороге.

Переглядів: 195 | Додав: lenok | Дата: 2020-05-08 | Коментарі (0)

НАТИСНІТЬ НА ЗОБРАЖЕННЯ ДЛЯ ПЕРЕГЛЯДУ ІНФОРМАЦІЇ

Переглядів: 201 | Додав: lenok | Дата: 2020-04-08 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 9 10 11 12 13 ... 34 35 »
Вхід на сайт
 
ПОШУК
 
КАЛЕНДАР
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
 
АРХІВ
 
НАШІ КОНТАКТИ

e-mail: osvita-hotg@ukr.net